O firmie

Muzyka i dźwięk to nasze pasje, które towarzyszą nam już od najmłodszych lat. Uzyskane wykształcenie muzyczne i ukończone szkolenia oraz kursy pozwoliły nam zdobycie niezbędnego doświadczenia w pracy „na żywo”, na różnego rodzaju imprezach. Młodzieńczy zapał i entuzjazm pozwalają nam na pokonanie problemów, które wydają się nie do rozwiązania w świecie audio.

Specjalizujemy się w rożnego rodzaju nagłośnieniach oraz technikach studyjnych.

Spędziliśmy setki godzin na realizacji dźwięku LIVE oraz w studio.

Zawsze podchodzimy do potrzeb Klienta indywidualnie, gwarantując pełen profesjonalizm, perfekcyjny dźwięk oraz przyjemną, partnerską atmosferę podczas współpracy.

W swojej działalności skupiamy się na terenie Polski południowej, ale nie wykluczamy  podejmowania ciekawych zleceń nawet z najbardziej odległych zakątków kraju.

Pomysł firmy zrodził się kilkanaście miesięcy temu gdy jako koledzy w klasie o profilu realizacji dźwięku, a zarazem muzycy i pasjonaci postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniu rynku muzycznego i zmierzyć się z problemem „słabych” nagłośnień oraz niskiej jakości dźwięku docierającego do odbiorców w przestrzeni publicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą